30.07.2016

Latino

Zara'da indirimde kimsenin dönüp yüzüne bakmadığı tuniklerden bu üstümdeki. Kışın giyilmez ince, yazın niye giyelim dediğinizi duyar gibiyim. Ama kumaşı incecik, tril tril. Şehirde böyle şort ya da tayt üstüne plajda da bikini üstüne giy çık cinsten. Üstelik şu an baya bir indirimde, bir şans verin derim:)

Hepinize öpücükler!
26.07.2016

To live in 90s

Artık eski dönemlerin hepsini iç içe yaşıyoruz. 90lar, 2000ler özellikle bu yıl daha çok ön planda. Chokerlar, ispanyol paçalar, bodylerin dönüşü, bu yazıda hepsi var:) 

Yazılarımdan farketmişsinizdir, tarzımın çok keskin çizgileri yok. Farklı parçaları karıştırmayı, zamanlar içinde dolaşmayı, moduma göre, karakterden karaktere dönüşmeyi seviyorum. Kombinlerimdeki tek ortak özellik rahatlık diyebilirim. İçinde rahat ve iyi hissetmediğim hiçbir şeyi giymiyorum, paylaşmıyorum. Bu kombinimde istediğim gibi choker bulamayınca hediye paketi kurdelasını choker olarak kullandım. Body ve pantolon Zara'dan, öpücük clutch da burlapdesign. 

Herkese öpücükler!
9.07.2016

Summer Whites

Bu yaz en sevdiğim kombin takımlar. Sade ve şık görünümlü bu takımları ister plaj kıyafetlerinizle ister gece şık sandaletlerinizle kombinleyin. 
Bu takımı almak isterseniz bu link den ulaşabilirsiniz.

This summer two-piece outfits are so trendy. These elagant and chic looking pieces can be combined either for beach or summer nite outs.
You can reach the direct link of this outfit, from here.


2 piece

Top & Shorts: Romwe
Slippers: Stradivarius
Hat: Yargıcı
Sunnies: Dior

Special design for Puk Fashion by GeCe