30.03.2016

Play with Me

Tulumlar ile ilgili en çok sevdiğim şey çok rahat olmaları ve aynı zamanda şık durmaları. Bu Zara triko tulum ister kolsuz giy, ister içine uzun kollu bluzla her duruma uygun. Tüm kış üzerimden çıkarmadım. Kış artık bitti sayılır ama indirimde hala var ise 1 tane edinin derim!


28.03.2016

Same but Different

Bu sezon en başta bayıldığım içi kürklü parka kabanları, herkeste göre göre sıkıcı bulmaya başladım. Ama bir yandan da kürk görünümlü güzel bir kaban modelini dolabıma katmak istiyordum. Derken karşıma Güliz Uzer'in bu harika modeli çıktı. Hem beli büzgülü, vucüda oturup güzel gösteriyor, hem de yaka ve astar kürk detayıyla çok şık duruyor. Aranan kaban bulundu! Belki kış bitti ama önümüzdeki seneye yatırım olması için dolabınıza katın derim.21.03.2016

Band Jacket

Vintage sevgimi artık duymayan kalmadı sanıyorum, ama her ikinci el satan mağazaya girip alışveriş yapabildiğimi söyleyemeyeceğim. Tozlu, temizliği bakımı yapılmamış kıyafetler satan mağazalar nedense beni hiç çekmiyor. Auvintage'a her girdiğimde hem yaşanmışlık hissi olan, hem de yeni gibi duran ürünlerle karşılaşmak beni mutlu ediyor. Bu ceket de gözüme kestirdiğim parçalardan biriydi. Bir dönem çok moda olan bando ceketlerin bence modası hiç geçmeyecek, herkesin dolabında 1 tane bulunması lazım görüşündeyim.


Photography: Jiyan Kızılboğa

11.03.2016

Spring is Here

Yılın en sevdiğim zamanı başladı. Bahar dalları, çiçekleri, havası, enerjisiyle her zaman bana iyi geliyor. Bahar, ilham almak da güzel bir mevsim. Yeni planlar, başlangıçlar, kararlar kısaca yenilenmek için güzel bir zaman. Ben bu bahar daha çok uzun yürüyüşler yapmak, uzun zamandır okumak istediğim kitapları sahilde oturup okumak ve bloğuma daha çok yazı yazmak istiyorum. Sizin planlarınız neler?Top: Forever New
Jeans: Mango
Boots/Bot: Alexander Wang
Sunnies: Dior
Bag: Les Petits Joueurs

4.03.2016

Pink Bomber

Renkli giyinmek iyi hissettiriyor klişesi ben de her zaman işe yarıyor. Ne zaman pembeler, turuncular giysem, bilumum aksesuarlarla kıyafetimi süslesem daha iyi hissediyorum. Size de tavsiye ederim!
Pink Bomber: Mango
Jeans: Topshop
Sneakers: Nike Air Max
Clutch: Anya Hindmarch
Brooch: Yazbukey

Special design for Puk Fashion by GeCe