23.09.2016

Artık Yeni bir Dolap'ım Var!

Bir blogger olarak tahmin edersiniz ki çok fazla kıyafetimiz var. Hem kendimiz alıyoruz hem de markalardan çok fazla hediye geliyor. Hal böyle olunca dolaplara sığamama ama giyecek bir şey bulamama sorununu her kadın gibi bizde yaşıyoruz. Mevsimler geçtikçe bazı kıyafetlere hiç dokunmadığımı, dolabımda boşu boşuna yer kapladığını fark ediyorum. 
Bu sorunuma derman olacak yeni bir uygulama çıktı, adı Dolap.com! Temel mantığı şu; dolabınızdaki giymediğiniz kıyafetleri satıp para kazanıyor, isterseniz diğer dolaplardan yenilerini alabiliyorsunuz. Elden ele modayı devam ettirmiş oluyor, aynı kıyafetleri sürekli giymekten kurtuluyorsunuz.

İkinci el alışveriş ile ilgili eskiden çok mesafeliydim, başkasının eskisi olarak görüyordum o kıyafetleri ve hiç çekici gelmiyordu. Sonra anladım ki aslında bir fırsat! Nasıl mı? Mesela geçen sezon çok beğendiğiniz bir ceket vardı. Belki paranız yetmedi, belki de siz alamadan hemen bitti, kaçırdınız. Çok daha uygun fiyata Dolap sayesinde alabiliyorsunuz. İşte bu mantığı sevdim:)

Peki diğer uygulamalardan farkı ne? En önemli özelliği bence güvenilir olması. Sahte ürün satmama konusunda çok hassaslar. Sırf bu iş için ürünlerin sahte olup olmayacağını söylecek uzmanları var. İkinci hoşuma giden özelliği ürünün fiyatı için açık teklif yapabiliyorsunuz, ama bu yorumlarda yapılmıyor. Daha düşük fiyata almak isteyen kişi, size teklifini veriyor ve bunu sadece siz görebiliyorsunuz. İsterseniz ürünlerinizi tamamen de teklife kapatabilirsiniz. Böylece yorumlarda pazarlıkla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Dolap.com uygulamasında ben de "pukfashion" adıyla dolabımı açtım. Görmek isterseniz Dolap.com uygulamasını buradan indirip pukfashion adını aratmanız yeterli. Kim bilir kendi dolabınızı açtıktan sonra, belki benim dolabımdan bir kıyafet alırsınız:) Şimdiden iyi alışverişler, bol kazançlar!


2 yorum:

  1. Merhaba, bu tarz siteler hoş güzelde şu ıban meselesi güvenilir mi? Ya :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba, onu koruyacak çok iyi bir yazılımları var, ben de güvenle tüm bilgilerimi paylaştım. Bir sorunuz olursa yine de kendilerine sorabilirsiniz. Hatta şimdiden 2 ürünümü sattım:)

      Sil

Special design for Puk Fashion by GeCe