1.02.2016

Buy yourself a gift

En güzel hediye kendine alınan değil midir? Beğenmeme riskin yok, seni senden iyi bilen yok, daha da güzeli kendinize aldığınızda tek limitiniz kredi kartınız.

Bu kız delirmiş dediğinizi duyar gibiyim:) Ama bıkmadınız mı Sevgililer gününde, Yeni yılda birbirinize hediye alın yazılarından, işte size ilham verici bir yazı, kendinize hediye alın! :)

İşte size bir kaç alternatif:

Kış, kayak tatilleri başladı, kayakda giyilebilecek üstler hayat kurtarıyor şu an, üstelik brandroom.com.tr'de indirimli tüm modeller


Kendinize yapılan yatırım en güzel yatırım! Gucci'nin bu zamansız klasik modeli şu an Gucci'de indirime girmiş, tükenmeden gidin bakın derim.
 Klasik kaşmir bir atkının yerini hiç birşey tutar mı? Bakmayın siz böyle düz, sıradan durduğuna, Cos'un bu klasik modeli dokusuyla, modeliyle her şeyle gidiyor, çok şık duruyor.

Modanın bu yeni gidişatından çok memnunum. Eğlence unsurlarının ön planda olduğu çantalar, ayakkabılar tüm modaseverlerin dilinde. Anya Hindmarch da bu konuda başı çekenlerden. Üstelik şu an Vakko'da 50+20 indirimde!0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Puk Fashion by GeCe