6.11.2015

Shopigo New Project: Play with Clothes, Not Just Wear It

Moda son yıllarda gittikçe özgürleşti, çeşitlendi, gelişti. Ve asıl önemlisi moda sokağa taşındı artık. Sokaklar adeta bir podyum, bize görsel bir şölen yaşatıyor. Hal böyle olunca, markalar da ilhamını sokaktan alır, sokağın renkleri ile renklenir oldu. Msgm bu konudaki en özgür markalardan, tasarımlarında desenlerle ustaca oynuyor, renkleri birbirine katıyor, en farklı modelleri en iyi dikiş ve tasarımlarla karşımıza çıkarıyor.

Bu çekimde benim seçimim ilk görüşte bayıldığım bu dalgıç kumaşından elbise ile oldu. Gördüğüm an altına spor ayakkabılarımı giymeliyim diye düşünmüştüm. Bu sezon yine çok moda olan Oversize kabanlardan tercih ettim yine Msgm'den. 

Moda ile ilgili çok fazla genelleme var herkesin yaptığı; kısa paçalı pantalonları kısa boylular giyemez daha kısa gösterir, minyon isen büyük kaban giyme içinde kaybolursun, uzun etek giyme kısa gösterir gibi devam eder.Bence bunların hiçbiri doğru değil. Neyin içinde kendinizi mutlu hissediyorsanız, neyi kendinize uyarlayıp farklı, güzel göstermeyi başarıyorsanız size yakışıyor demektir. Siz de benimle aynı fikir demisiniz?

Dress/Elbise: MSGM(Shopigo)
Coat/Kaban: MSGM(Shopigo)
Sneakers: Adidas Stan Smith
Clutch/Çanta: Miu Miu

Photography: Jiyan Kızılboğa

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Puk Fashion by GeCe