10.07.2015

Trend alert: Jumpsuits

Tulumların son 2 yazdır önlenemez yükselişini daha önce de yazmıştım. Kullanımı her ne kadar olsa da rahatlığı ve şık görünümü sayesinde benim için vazgeçilmezler arasına girdi bile. Havaların ısınmasıyla uzun tulumlara elvade edip şort tulumlara geçtim. Peki son moda olan bu tulumları nerede, ne zaman giymek lazım?

1. Gece dışarı çıkarken: Güzel bir akşam yemeği ya da gece dans etmeye çıkarken tulumla çok şık görüneceksiniz. Altına benim gibi ince bantlı topuklu ayakkabı giyebilir, yoksa farklı bir stiletto ile kombinleyebilirsiniz.

2. Gündüz alışverişte: Yazın sıcaklardan dolayı üzerime yapışacak şeyler giymekten kaçınıyorum. Özellikle dışarıda uzun vakit geçireceksem, etek ve elbise yerine şortu tercih edebiliyoru. Bu tulumlar da şortun şık alternatifi olabilir. Altına giyeceğiniz düz bir sandalet ya da babet ile günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Peki nerede giymeyin? Uzun yolculuklarda bence tercih etmeyin zira ihtiyaç molaları için zorlayıcı olabilir. 

Sizlere bir kaç beğendiğim alternatifi de yolluyorum, indirimden kendinize en uygun olan bir taneyi kapın derim:) Alternatif 1Alternatif 2Alternatif 3Alternatif 4Alternatif 5
Jumpsuit/Tulum: Mango(yeni sezon)
Heels/Ayakkabı: Zara
Bag/Çanta: Proenza Schouler
Sunnies/Güneş Gözlüğü: Celine

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Puk Fashion by GeCe