15.05.2015

1 Top 2 Looks

Yazın genelde tiril tiril üste yapışmayan kıyafetler tercih ediyorum. Basic tshirtler ise vazgeçilmezlerimden. Zara'da bulduğum %100 organik, fiyatı da oldukça uygun bu çizgili tshirt son zamanlarda uniformam oldu sanırım. Bu tshirtu kombinleyebileceğiniz sınırsız seçenek var. Ben 2 farklı yapabileceğiniz kombini, 2 post ile göstermek istedim.

İlk kombinde tercihim tabi ki yine yüksek belli bir pantolon oldu:) Zara'da çok beğenip bedenini bulamadığım bu pantolon, şansıma Milano seyahatimde karşıma çıktı. Yüksek bel ve belinin ayarlanabilir oluşu, bel kıvrımlarını ortaya çıkarıyor ve sizi daha zayıf gösteriyor kesinlikle. Ben boyunu bir parmak kestirdim, biraz culotte havası katmış oldum. Siz ister uzun, ister kısa kullanın, benim gibi minyonsanız pantolonu beğeneceğiniz kesin.

Ayakkabı seçimine gelince, her ne kadar topuklu tercih etsem de, düz ayakkabılar ile de güzel bir kombin olabilir. Zaten bilekten kestirmem de biraz da bunun için:) 

Son olarak çanta tercihim Manu atalier oldu. Manu yeni kurduğu markasıya, metropol kadınının günlük sokak stiline hitap eden birbirinden farklı modeller sunuyor. Kullandıkları deri, dikiş ve çizgiler minimal ve farklı bir duruşa sahip. Modellerini incelemek için şuraya tıklayabilirsiniz. 

Herkese keyifli haftasonları!

Top & Pants: Zara
Heels/Ayakkabı: Manolo Blahnik
Bag/Çanta: Manu Atalier

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Puk Fashion by GeCe