4.03.2015

Winter Date

Soğuk kış günlerinde üşümekten şıklığı unutabiliyoruz. Çoğu zaman ben de yapıyorum bunu, ayağıma geçirdiğim ugglarım ve termal çoraplarımla aman hasta olmayayım modundayım. Halbuki soğuk günlerde yaptığımız çorapsız günlerde şunu farkettim, vücüdunu neye alıştırırsan öyle gidiyor. Yurtdışına gittiğinizde belki fark etmişsinizdir, yabancılar en soğuk havalarda bile çocuklarını ağzı gözü açık pusetlerinde gezdiriyor. Çocuklar da hasta olmuyor haliyle. Biraz geç kalmış olabilirim ama bundan sonra seni kabul etmiyorum soğuk! 

I am not basic'in yeni sezon bu kayık yaka bluzu, geçen sezon Asos'dan aldığım dalgıç kumaşı eteğim ile tam istediğim bir kış günü rüyası yarattı. Umarım sizler de beğenirsiniz:)

In winter days, all we want is to keep us warm and some comfort. However, we should start accustom ourselves to cold weather and fight against it. Here is my first plan, wear skirts without socks, ok maybe not always for only winter dates:) 

I've got this beatiful top from I am not basic and it fits very well with my scuba skirt from Asos. Hope you'll like the pictures:)
Asos etek


Miu Miu çanta

Aldo boots


Top/Üst: I am not basic
Skirt/Etek: Asos
Boots/Bot: Aldo
Clutch/Çanta: Miu Miu

3 yorum:

 1. How cute grey looks... in those photos!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  YanıtlaSil
 2. Yorumuna %100 katılıyorum buket! Üşümeyebiliyor insan gerçekten :))

  Eteğin çok güzel ve gerçekten kendini tamamlayacak parçayı bekliyormuş ki gelmiş o da <3

  YanıtlaSil
 3. Bu botlarini cok begendigimi soylemistim dimi : ) Gri siyah uyumunu severiz, griyi zaten her renkle seviyoruz : ) Omuz dekoltesi de super, sen ve isiltin ise daha super : ) Bir de yollardaki ve arkadan sari taksilerin gectigi fotolari cok begeniyorum, benim de var birkac tane, daha cok cekelim seninle : )

  YanıtlaSil

Special design for Puk Fashion by GeCe