20.03.2015

Milano Last Look

Milano'da son günümde rahat bir kombin tercih ettim. Geçen sene kış indirimden aldığım bu Vakkaroma kaban dolabım için kesinlikle bir yatırım. Farklı renk blokları ile sıkıcı kış kabanlarından ayrılmayı başarıyor.

Milano seyahatim sırasında indirimden kaptığım ve uzun süredir almak istediğim Borsalino şapkam da kombinime eşlik etti. Sizi bilmiyorum ama Zara'dan, Yargıcı'dan şimdiye kadar bir sürü şapka aldım ama hiçbiri tam anlamıyla kafama oturmuyordu, komik bir görüntü oluşturuyordu. Borsalino'nun avantajı farklı bedenlere sahip olması böylelikle size uygun şapkayı seçebiliyorsunuz. 100 tane şapka alıcağınıza İtalya'dan bir Borsalino edinin derim ben, Türkiye'de gereksiz pahalı.

Bu kombin ile ilgili beni tek rahatsız eden şey pantolonumun kumaşı ve paçası kısa olduğu için boyumu kesmesi oldu. Biliyorsunuz kot seçimi konusunda çok hassasım ve her zaman vücudumda daha iyi durabilecek bir şey varsa onu tercih etmeye çalışıyorum. Sanırım bir daha bu kombinimi yaparsam daha skinny, ince ve uzun bir jean ya da deri bir tayt ile kombinlerdim diye düşünüyorum. Sizin de farklı fikirleriniz var ise açığım tabi:) Ama bu kabanı daha çok kombinleyeceğim kesin!

In my last day in Milan, I preferred a smart casual outfit. I wore my Vakkoroma color block coat which is one of the best investment that I've ever done.

During this trip, I got this beautiful Borsalino hat from sale. I am so obssesed with hats and beanies, I buy so many from Zara and other stores. But every time I am having size problems, they are usually big for me. This time, thanks to Borsalino's different size options I've got the best hat and it fits very well. 

In this outfit, there is one thing annoys me; that's the pants! I think the fabric and the trouser leg make me look shorter. Next time, I will try more skinny and thin fabric jean. If you have more ideas, feel free to say:) But one thing I know that I'll wear this coat many more times.


Coat/Kaban: Vakkaroma
Boots: Alexander Wang
Bag/Çanta: Proenza Schouler
Hat/Şapka: Borsalino

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Puk Fashion by GeCe