15.03.2015

Milan Second Look: It's all About White

Kışın beyaz giyinmek her ne kadar riskli olsa da doğru parçalarla şıklığı yakalamak mümkün. Öncelikle kombininizin tarzını belirlemelisiniz; baştan aşağı şık mı olmak istiyorsunuz, spor mu yoksa spor rahat bir şıklık mı? Ben baştan aşağı şık olmayı seçtim, ama gömlek yerine üzerime giyeceğim bir sweatshirtle spor şıklığı da deneyebilirdim sanırım. Tamamen spor olmak için ise, beyaz kot üstüne beyaz v yaka tshirt ve adidas stan smithler mükemmel olurdu. Üzerime alacağım kot bir ceket ya da hava daha soğuk ise toz pembe kalın bir hırka ile kombinimi tamamlamış olurdu.

Baştan aşağı beyaz giyinmenin en güzel yani çanta ve ayakkabıda size sınırsız özgürlük sağlaması. Beyaz kombininizi adeta bir tuval gibi görüp üzerinize istediğiniz renk ve deseni ekleyebilirsiniz, nitekim ben de koyu pembe ayakkabılarım ve leopar çantam ile öyle yaptım. Şansıma Milano havası güneşli ve ılık olduğu için de ceketimi giymek yerine omzuma atarak kombinime hareket kattım. Umarım siz de beğenirsiniz:)

In winter, it's always a bit risky to wear white head-to-toe unless you know some tips and tricks. First, you should be defining your mood, your style; do you want to look like, sporty, elegant or smart casual? I chose to be more classy and elegant from head to toe. This outfit could turn into a smart casual with one white sweatshirt. Apart from that, you can combine white jeans, white thsirt and stan smith to look effortlessly chic and add jean jacket or chunky powder pink knit to complete the outfit.

The best thing about wearing all in white, is you can put any color for accessories, shoes and bags. In this outfit, I used leopard bag and pink heels. Thanks to sunny Milan weather, instead of wearing my jacket, I kept it on my shoulder. Hope you will like it:)
Top/Gömlek: Equipment
Pants: Beymen
Heels/Ayakkabı: Manolo Blahnik
Bag/Çanta: Jimmy Choo
Coat/Kaban: American Vintage

1 yorum:

  1. Great look, awesome heels ;)

    http://beautyfollower.blogspot.gr

    YanıtlaSil

Special design for Puk Fashion by GeCe