29.03.2015

Auvintage

Ne varsa eskilerde var lafı her ne kadar klişe görünse de çok doğru. Eski kumaşların dikimlerin kalitesi çok farklı. Üstüne o yaşanmışlık hissi de eklenince farklı bir hava katıyor size. Yeni keşfim Auvintage'in vintage yelpazesi çok geniş. 40'lardan 80'lere bir çok farklı yıldan değişik parçalara ulaşmanız mümkün. 

Çekimde bana eşlik eden bu Marni trençkot hem rengi hem de kesimiyle çok özel bir parça. Belime taktığım kemer ve fötr şapka ile kombinlenince de beni 60lara götürdü. Normalde renk uyumu konusunda takıntılı değilimdir ama ayakkabılarımın rengi şapkamla inanılmaz bir uyum sağlayınca bu kombini yapmadan edemedim:) Daha fazla Auvintage ürününe buradan ulaşabilirsiniz. Mutlu Pazarlar!

Vintage is something that I discovered lately and very obsessed with it right now! In old high fashion clothes, fabric and seam quality was very high. I've just discovered new vintage store, Auvintage which has variety of vintage clothes from 40s to 80s. 

This Marni trenchcoat that I've got from Auvintage has unique shape and color. I put a belt and fedora hat to complete my 60s look. I also matched my heels with my hat to create a ladylike look. You can find more Auvintage clothes from here. Happy sunday!
Trenchcoat: Auvintage ( Marni)
Hat/Şapka: Borsalino
Clutch/Çanta: Jimmy Choo
Heels/Ayakkabı: Salvatore Ferragamo

0 yorum:

Yorum Gönder

Special design for Puk Fashion by GeCe