6.01.2015

Same Camel Coat Different Touch

Benim gibi herkes bu sezon bu Koton kabanın peşine düşmüştür eminim. Fiyat performans ve ürün kalitesine baktığınızda kaçırılmayacak bir parça kesinlikle. Sezonun en trend renklerinden camel olması da cabası. 

Her gün bu kabanla birilerini görüyoruz sosyal medyada, yolda, sokakta. Peki bu herkeste olan parçalarla koyun ve sürü etkisinden nasıl kurtulursun?

Kaban sizde farklı görünsün istiyorsanız, sizlere önerim ona kendi dokunuşunuzu katın. Bu benimki gibi farklı renkte bir boyunluk olabilir, yakanıza takacağınız bir broş ile bambaşka bir etki yaratılabilir ya da beline siyah bir kemer ile belinizi vurgulayabilirsiniz.

Benim gibi minyonsanız da önerim kabanı taşıyabilmek adına topuklular ile giymeniz ki üzerinize emanet gibi durmasın.

Herkesde var almayayım düşüncesi yerine ben bu kabanı nasıl daha güzel taşırıma bakın derim:)

Camel coat is a must have this season and everyone seems to have it in their wardrobes. To create a differentiation, my suggestion is to combine it with a contrast snood or a different accessories such as belt or long shawl. Don't ever think if I buy this, I will look like anyone else, instead add your touch:)
Coat/Kaban: Koton
Snood/Boyunluk: American Apparel(Benzeri burada)
Boots/Botlar: Alexandar Wang

3 yorum:

 1. Botlar botlar gözüm direk onlara gitti , Algıda seçicilik :)

  Buket sana kırmızı çok yakışıyor ayrıca belirtmek isterim ;)

  YanıtlaSil
 2. senin kaç beden aldığını öğrenebilir miyim? :) çok güzel taşımışsın sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. bayıldım!!! Belki bu sezon çok kez gördüm bu kabanı ama sen bu montu indirimlerde deli gibi arayıp, almak için yanıp tutuşma sebebim oldun:))))
  öpüyorum çoook!

  YanıtlaSil

Special design for Puk Fashion by GeCe