2.02.2015

Grey on Grey

Bir kaç sezondur trend olan başka bir akım da baştan aşağı aynı renk giyinmek. Baştan aşağı, beyaz, gri, siyah, kırmızı giyinirken dikkat etmeniz bir kaç kural var.

İlki sade bir görüntüyü baştan aşağı korumanız lazım. Kıyafetiniz ne kadar sade olursa, renklerin etkisi o kadar çarpıcı olur. 

İkinci kural kıyafeti sade tutarken, ayakabbı ya da çantayı farklı renkte ya da modelde tutmak ki, kıyafeti taşıyabilsin. 

Üçüncü kural, renk tonlarını umursamamak. Hatta mümkünse biraz farklı tonları seçmek. Bu da hoş bir geçiş yaratacaktır.

Ben bu kombinde baştan aşağı gri giymeyi seçtim. Önden fermuarlı bot detayım ile de kombine şık bir görünüm kattım. Dilerseniz altına giyeceginiz spor ayakkabılar ile haftasonu rahatlığını yakalayabilirsiniz.

Wearing one color from head to toe has become a trend for couple of seasons. There are some rules when you are applying it.

First, you need to make sure that more plain look is more attractive look in one color. 

Rule number 2 is, as long as you keep the outfit simple and plain, you can bring energy with different color or model shoes and bags.

Third rule is, forget about the color tones harmony. Choose even different color tones if it's possible to create a nice transition.

In this outfit, I chose to wear all grey with a front zipped boots. I created a more smart look, however you can turn this into a sporty look with one pair of sneakers.


Knit/Kazak: Zara(old)
Jeans: Zara
Boots/Bot: Aldo

1 yorum:

  1. Yes to grey on grey tabiki : ) Ve botlar yikiliyor yine, skinny ile cok guzel durmuslar. Arka fon da super!

    YanıtlaSil

Special design for Puk Fashion by GeCe