22.12.2014

Creamy Shades

Her sene triko kazakları alıp alıp 2 sene sonra tüylendi deyip bir kenara atıyoruz. Şimdi size bu konuda tek geçeceğim markayı açıklıyorum Stefanel! Tamam kazakları biraz daha pahalı belki ama modelleri çok daha zamansız ve kesinlikle tüylenme sorunu yaşamıyorsunuz. Ayrıca çok ince yünlü kazakları var ki onlar bile soğuklarda ısıtıyor. Triko konusunda kendini ispatlamış bir marka Stefanel. Bu bir reklam yazısı değil hatta bu kazağı da geçen sene almıştım ama markadan ve ürünlerinden çok memnun olduğum için sizlerle de paylaşmak istedim. Mutlu haftalar hepinize:)

Every year I stop wearing many pullovers because of ripping apart. However, Stefanel is the best brand to avoid this problem. Their knit quality is really high and the designs are timeless. This is not an advertorial, I just like their products and wanted to share my opinions with you. Hope you have a great week:)

Knit/Kazak: Stefanel
Skirt/Etek: Zara(old)
Heels/Ayakkabı: Zara(old)

Niyo

Bu Niyo çanta bir kaç aydır benimle ve Instagramdan beni takip edenleriniz bilir, şehir turlarımda hep bana eşlik ediyor. Hem renkleri hem de rahatlığı ile herkesin dolabında bulunması gereken parçalardan. Bywonderland 'de farklı çeşitlerini bulabilirsiniz.

This Niyo bag went with me to couple of different cities and it's the perfect backpack in terms of colors and comfort. You can find it through Bywonderland and also many other varieties.


Knit/Kazak: Topshop
Jeans/Kot: Topshop
Backpack/Sırt çantası: Niyo by Niyazi Erdoğan
Sneakers: Stan Smith

17.12.2014

Bien Fait

Bir kombin yarat ve senin tarzının özeti olsun desinler, işte bu kombin olurdu heralde. Tam olarak beni özetliyor bu kombin. Evet kafasında bere ayağında açık ayakkabı giyecek kadar şaşkın, en sevdiği çantasını da takıntı şeklinde sürekli yanında taşıyan bir kızım işte ben. O zaman bana bir aferin ya da Bien Fait mi demeliydim:)

This outfit is the summary of my style. I can wear pink beanie with an heeled sandals, this is who I am. I am also so obsessed with this Mansur Gavriel bag these days. Do you think is it a well done move or should I say Bien Fait:)


Top/Üst: Madewell
Jeans: Suiteblanco
Bag/Çanta: Madewell
Heels: Guiseppe Zanotti

16.12.2014

Winter Grey

Bu kombin tam bir Pazar kombini benim için. Pazarları rahat bir elbiseyle günü kurtarmak benim için ideal. Bu düz kombini hareketlendirmek için benim tercihim bir bere oldu. Ama siz belki bir yelek ya da bir şal ile de hareketlendirebilirsiniz. Pazar demişken önümüzdeki Pazar ile ilgili tek hayalim tüm gün uyumak, ya sizin?

This is ideal Sunday look for me. It's really suitable for me just to put a comfy dress on a Sunday and match it with beanie to bring some energy. If you wish, you can also combine the dress with a vest or shawl. Have you set your Sunday plans? I am planning to sleep all day, what about you?

Dress/Elbise: Zara
Sneakers: Isabel Marant
Beanie/Bere: American Apparel
Bag/Çanta: Dior

11.12.2014

Little Black Dress

Siyah mini elbise her zaman dolabınızda kurtarıcı bir ürün. Fatma Yildiz'ın elinden çıkma bu siyah mini elbise de yıllarca modası geçmeyecek şıklıkta bir model. Fatma Yildiz yeni keşfettiğim, henüz çok genç ama yaşına rağmen çok başarılı tasarımlar yaratan bir tasarımcı. Nişantaşın'daki butiğini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Little black dress is must have to every women's wardrobe. This Fatma Yildiz design dress is my favorite little black dress so far and it seems to be keeping its' position for following years.
Dress/Elbise: Fatma Yildiz
Heels/Ayakkabı: Christian Louboutin
Clutch/Çanta: DVF

9.12.2014

Happy Girl Happy Bag

Bu yazı Mansur Gavriel'e adanmıştır!

Rachel Mansur ve Floriana Gavriel'in bu çantaları kadınları mutlu etmek için tasarladıklarını happygirlhappybag sloganlarından da anlayabilirsiniz:) Bu basit ama bir o kadar da şık tasarımlı çantalar İtalya'da el işçiliği ile üretiliyor. Çok hafif olduğu için günlük kullanım için de ideal. En sevdiğim çantam oldu bile!

This post is dedicated to Mansur Gavriel!

Rachel Mansur and Floriana Gavriel created these bags to make girls happy I believe. That's why their slogan is Happygirlhappybag :) It's handcrafted in Italy. It has very simple but charming design. It fits almost with everything and it's very light to carry during daytime. It's my best handbag so far!


Bag/Çanta: Mansur Gavriel
Skirt/Etek: Machka
Heels/Ayakkabı: Salvatore Ferregamo

4.12.2014

Pink Shades


Knit/Kazak: H&M
Jean: Topshop
Boots/Bot: Mango
Clutch/Çanta: Miu Miu

Special design for Puk Fashion by GeCe