30.06.2014

Bring Me Back to 60s

Herkes eskilere olan aşkımı artık biliyor sanırım. Yüksek belli çan etekler, vücuda oturan belde daralıp çan gelen elbiseler dolabımın en sevdikleri arasında. Bu Zara elbiseyi de ilk aldıgımda nerde nasıl bir cekim yapacagımızı kafamda planlamistim diyebilirim. Adanın o nostaljik atmosferi ve masalsı evleri ile güzel bir uyum yakaladığını dusunuyorum. Umarım siz de keyif alırsınız, iyi haftalar:)

Everybody knows how I am into 60s trends I guess:) High waisted pleated skirts, flared dresses are my favourite. When I first bought this Zara dress, I've just planned how to combine it in my mind. I believe the dress fits into the island environment with a nostalgic touch. Hope you will also like it, have a nice week:)


Zara
Dior günes gözlügü


Photo Credit: Mustafa Kayhan Ergun

Dress: Zara
Necklace: Milena accessories
Bag: Prada
Flats: Salvatore Ferragamo
Shades: Dior


2.06.2014

Baby Blue

Son zamanlarda bebek mavisinin çok moda olduğunu hepimiz biliyoruz sanırım. Bu boyfriend ceketi bebek mavisi renginde yakalamak tam bir bonus oldu benim için. Ceket 4 mevsim giyilebilir bence. Yazın şortla ve beyaz jean ile iyi gidecegi gibi kışın da yine koyu renk bir jean ya da bir deri etek ile hoş bir kombin yaratabilir. Umarım fotograflardan keyif alırsınız, mutlu haftalar:)

Lately, I've been obsessed with Baby Blue. This boyfriend jacket was a total bonus for me. You can combine it either with shorts, white jeans in Summer or with black jeans, leather skirts in Winter. It's up yo you! Hope you enjoy, have a nice week:)

Miu Miu çanta

Tom Ford güneş gözlügüPhotography by Mustafa Kayhan Ergun

Top and Shorts: Zara
Sandals: Zara
Blazer: Stradivarius(New)
Clutch: Miu Miu
Necklace: from a local shop of Bozcaada
Shades: Tom Ford

Special design for Puk Fashion by GeCe