3.03.2013

From Cortina with Love

Geçen hafta, beni instagramdan takip edenler bilir, Italya'nın şirin mi şirin kayak beldesi Cortina'daydım. 2,5 saatlik Venedik uçuşumuzdan sonra 2 saat araba yolculuğu ile Cortina'ya ulaştık. Cortina gerek pistleri gerekse kar kalitesi ile bir kayaksever olan benim gönlümü fethetmeyi başardı:) Bu tatlı kasabanın gecesi de çok iyi, özellikle cuma ve cmt akşamı (biz en çok jamboyu sevdik) bulabileceginiz kucuk gece klüpleri beklentilerimizin çok üstündeydi. Söz konusu İtalya olunca yemekleri zaten anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum:) Apres-ski'ler olsun akşam yenen yemekler olsun hepsi çok başarılıydı. Biz en çok yine merkezdeki Cinque Torri'yi beğendik. Hem çok hesaplı hem de pizzaları bizi bizden aldı. Aşağıda tatilin özeti fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Akşamları çok fotoğraf çekmedik maalesef onlara instagramdan ulaşabilirsiniz. İyi pazarlar!

Last week, I was in Italy's one of the best ski place Cortina. After 2,5 hour Venice flight and 2 hour drive we got there. Cortina meets the expectations with its great slopes and snow quality. Night life is also appealing in this small town. Especially on fridays and saturdays there are a lot small clubs offers you fun. We most liked the Jambo club. When it's Italia that we are talking, I don't even need to mention how good food it was:) In both Apres-ski places and dinner restaurants, food was amazing. Our favourite was Cinque Torri which is also in the center of town, offers great pizzas for great value. In below, you can see the summary of holiday photos. In the evenings, we couldn't take many pics, you can reach these through instagram. Have a nice sunday!


The view from our balcony:)

sincerely jules

Bogner
ItalyOakley
2 yorum:

  1. Buketcim, Cortinayi senin gozunden cok guzel gezdim, bu sene iyi kar yagdi sansiniza, guzel kaymissinizdir. Ben de mudurumden izni koparabilirsem bu ay icinde uzun bir haftasonu kacamagi yapmak istiyoruz, daha kayamadim bu sene : ( Yine cok guzelsin bu arada soylemeden gecmiyim : )

    YanıtlaSil
  2. Canım o senin güzelliğin:) Cok tesekkurler guzel yorumların icin, tavsiye ederim Cortina'yı hatta seneye beraber gidelim:)

    YanıtlaSil

Special design for Puk Fashion by GeCe